Metin Bulut Haberleri

Metin Bulut Haberleri

AK Parti Elazığ Milletvekili Bulut: ''Onların parça parça söylediği ama bir bütün olarak söylemekten çekindikleri ifadelerin hepsini biz toplu olarak billboardlarda sergiledik''

AK Parti Elazığ Milletvekili ve MKYK üyesi Metin Bulut, 'Onların parça parça söylediği ama bir bütün olarak söylemekten çekindikleri ifadelerin hepsini biz toplu olarak billboardlarda sergiledik'' dedi.

Elazığ Şehir Stadyumu'nda sona doğru

Yapımı devam eden Elazığ Şehir Stadyumu'nda incelemelerde bulunan Elazığ Milletvekili Metin Bulut, 'Şu anda yüzde 90 seviyesinde fiziki inşa çalışmaları devam ediyor. Eylül ayının sonlarına doğru teslimi yapılacak dedi.

Elazığ Stadyumu'nda çalışmalar yeniden başladı

AK Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut, Yeni Elazığ Stadyumu'nda yaşanan ödenek sıkıntısından dolayı duran çalışmaların yeniden başladığını açıkladı.

Milletvekili Metin Bulut'tan yüzme ve dalış sporcularına destek

Dünya rekortmeni, serbest dalış milli sporcusu Birgül Erken, 'Edirne'den Kars'a Serbest Dalış Şampiyon Avı Projesi' başlattı. Milli sporcu, Proje kapsamında 6 ilde 150 sporcu eğitmeyi hedefliyor.

M Bulut İnşaattan açıklama: Milletvekili Metin Bulut ile bağımız yoktur

Elazığ Zülfü Ağar Polis Meslek Yüksek Okulu eski yerleşkesinin satış ihalesini kazanan M. Bulut İnşaat, sosyal medya hesaplarından dikkat çeken bir açıklama yaptı.

Milletvekilleri Bulut ve Erol arasında sert tartışma

AK Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut ile CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol arasında sosyal medya üzerinden sert tartışma yaşandı.

Elazığ Havalimanında uçuşlar bu gece yeniden başlıyor

Ak Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut, Elazığ Havalimanında incelemelerde bulundu.

Milletvekili Bulut'tan öğrencilere sürpriz ziyaret

AK Parti Elazığ İl Başkanlığının düzenlediği Vatandaşla Buluşma Toplantısında sorunları ve talepleri dinleyen AK Parti MKYK Üyesi ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut, programın ardından üniversite öğrencilerine sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi.

ELYSIUM PARK AVM HİZMETE AÇILDI

Tetiş Yapı'nın Elazığ'a kazandırdığı bölgenin en büyük alışveriş merkezi ELYSIUM Park AVM'nin halka açılış töreni gerçekleştirildi.

Bakan Kurum, depremin merkez üssü Sivrice'de inceleme yaptı

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Elazığ depreminin merkez üssü Sivrice ilçesinde incelemelerde bulundu.

Milletvekili Bulut Bakan Koca İle Görüştü

AK Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ile görüştü.

Yalan ve Nifak Tartışması Büyüyor!

Deva Partisi Elazığ İl Başkanı Murat Dağhan, Elazığ'daki depremzedelerin sorunlarının çözümü için hazırladıkları soru önergesinin TBMM'ye sunulmasını eleştiren AK Parti Milletvekili Metin Bulut'a sert cevap verdi. 

Milletvekili Bulut, gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu

AK Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut, Elazığ gündemine ilişkin açıklamalarda bulundu.

Çok Amaçlı Salon Projesi Tamamlandı

Alacakaya Belediyesi, gün geçtikçe büyüyen, gelişen, emin adımlarla modern ve daha güzel bir ilçe için çalışmalarına hızla devam ediyor.

Milletvekili Bulut'tan Deprem Konutlarına İlişkin Açıklama

AK Parti MKYK Üyesi, Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut, deprem konutlarının kısa sürede bitirilerek vatandaşlara teslim edileceğini söyledi.

AK Parti Elazığ Milletvekillerinden Kampanyaya destek

AK Parti Elazığ Milletvekilleri 'Gün birlik günü, gün dayanışma günü' diyerek bir aylık maaşları ile Milli Dayanışma Kampanyası’na katıldı.

Karakoçan'daki tapu sorunu Bakan Gül'e iletildi

AK Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut, Adalet Bakanı Abdülhamit Gül’ü ziyaret ederek Karakoçan ilçesinin 80 Yıldır çözüm bekleyen bir sorununu gündeme getirdi.

Kanyonlar 2 şehri karşı karşıya getirdi  

Elazığ’da 9 milyon yıl öncesine ait olduğu belirlenen Dünya’nın en yeni keşfi Saklıkapı ve Karaleylek kanyonlarının son zamanlarda büyük ilgi görmesiyle birlikte Malatya Valisi Aydın Baruş'un açıklamasıyla 2 şehir karşı karşıya geldi.Vali Baruş'un kanyonları ziyaret ettiği ve orada "Malatya Valiliği olarak bazı çalışmalarımız olacak" diye açıklama yapması Elazığ'da tepkilere neden oldu.  

İmzalar atıldı, eski hastane MEB'e devredildi

AK Parti Elazığ Milletvekili, MKYK Üyesi ve Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Metin Bulut yazılı bir açıklama yaparak, eski Devlet Hastanesinin yerinin Milli Eğitime devredildiğini müjdeledi.

Kitap Fuarı Kapılarını açtı

Elazığ 3. Kitap Fuarı törenle açıldı.

Sağlık Turizminde Hedef; 1,5 Milyon Turist, 10 Milyar Dolar Gelir

Elazığ'da Sağlık Turizmi Sempozyumu düzenlendi. Sempozyumda konuşan Sağlık Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Muhammet Güven, "Türkiye sağlıkta değişim ve dönüşümle birlikte, ulaşılabilir kaliteli sağlık hizmeti sunumu sayesinde hem kendi vatandaşlarına hem de başka ülke vatandaşlarına kaliteli sağlık hizmetini en uygun şekilde sunan bir ülke haline gelmiştir." dedi.

AK Parti'de kritik toplantı

AK Parti Elazığ İl Başkanlığında koordinasyon toplantısı yapıldı.

Milletvekili Bulut, Gençlik Merkezi sentetik sahasını inceledi

Elazığ Gençlik Merkezi Sentetik Sahasını inceleyen Milletvekili Metin Bulut, Yıkılan ve yerinde yapılacak olan Atatürk Stadyumu'nun ise ödeneğinin gelmesiyle yıl sonunda temelini atacakları bilgisini paylaştı.

Bulut: “Elazığ Bayram Geleneğini Yaşatan Müstesna Bir Şehir”

AK Parti MKYK Üyesi, Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut idrak edilecek olan Kurban Bayramı öncesi bir mesaj yayımladı.

AK Parti Milletvekillerinden ortak açıklama

Elazığ İl Özel İdaresinde yapılacak olan personel alımları ile alakalı AK Parti Elazığ Milletvekillerinden açıklama geldi.

Milletvekili Bulut: “Madenli Hemşehrilerim Müsterih Olsun” 

Adalet Kalkınma Partisi MKYK Üyesi, Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut, AK Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze ile birlikte Maden ilçesini ziyaret etti.

AK Parti Bölge Toplantısı Elazığ’da Gerçekleştirildi

AK Parti İl Başkanları Bölge Toplantısı İl Başkanı Ramazan Gürgöze’nin ev sahipliğinde Elazığ’da gerçekleştirildi. 

Milletvekili Bulut: Elazığ Bir Tarım Kentidir

Elazığ Milletvekili Metin Bulut 2002 yılından itibaren yapılan yatırımlar ve çalışmalarla Elazığ’ın tarım konusunda yükselen bir ivme yakaladığını belirttti.